Starostwo Powiatowe informuje

W odpowiedzi na pytania mieszkańców informujemy, że pomimo zamknięcia ulicy Warszawskiej dworzec PKS w Płońsku funkcjonuje normalnie.

Ilustracja do artykułu DSC_0106.JPG

Wjazd i wyjazd z dworca odbywa się ulicą Wojska Polskiego. W czasie prowadzenia prac drogowych  na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Wojska Polskiego firma Mobilis zabezpieczyła alternatywny wyjazd. Według informacji telefonicznej uzyskanej od pracownika PKS, inni przewoźnicy korzystający z dworca, zostali poinformowani o rozwiązaniach.

Starostwo Powiatowe informuje także, że od 22.06.2018 r. zostanie zlikwidowane dotychczasowe skrzyżowanie ulic Mazowieckiej i Płockiej. Do czasu wybudowania docelowego wlotu przez Gminę Miasto Płońsk, kierowcy na ulicę Płocką wjeżdżać będą drogą serwisową, wykonaną przez Gminę Miasto Płońsk,  prowadzącą od ul. Mazowieckiej do budowanego ronda.