Marko BUS

Kurs: Syberia – Warszawa  

przez Żuromin, Bieżuń, Zawidz, Raciąż, Płońsk

- kursuje w poniedziałki robocze;

- kursuje w soboty,

- nie kursuje w okresie ferii letnich;

- nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.

  3:55          Syberia III

  3:56          Syberia II

  3:57          Syberia I

  3:59          Sinogóra

  4:01          Cieszki I

  4:06          Rzężawy I

  4:09          Brudnice II

  4:11          Żuromin ul. Lidzbarska

  4:13          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (przyjazd)

  4:25          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (odjazd)

  4:27          Żuromin ul. Warszawska

  4:29          Franciszkowo

  4:30          Chamsk skrzyżowanie

  4:34          Sadłowo

  4:39          Bieżuń Plac Dworcowy

  4:43          Dąbrówki

  4:44          Władysławowo

  4:46          Adamowo

  4:50          Jaworowo Wabie

  4:52          Jaworowo skrzyżowanie

  4:55          Zgagowo Wieś skrzyżowanie

  5:00          Zawidz Kościelny

  5:02          Zawidz Mały

  5:03          Żabowo

  5:05          Osiek Remiza

  5:06          Osiek Szkoła

  5:07          Osiek Włostybory

  5:10          Koziebrody

  5:15          Kraszewo – Gaczułty

  5:20          Raciąż ul. Błonie

  5:25          Ćwiersk

  5:28          Kaczorowy

  5:31          Lutomierzyn

  5:34          Mystkowo

  5:39          Baboszewo

  5:41          Sokolniki Nowe

  5:49          Płońsk ul. Młodzieżowa

  5:52          Płońsk ul. Warszawska 10, ZUS

  6:03          Szczytno k/Płońska

  6:10          Załuski

  6:14          Kroczewo

  6:45          Warszawa, Szpital Bielański

  6:48          Warszawa, Metro Marymont

  7:02          Warszawa, Dworzec Zachodni

 

Kurs: Warszawa - Syberia  

przez Płońsk, Raciąż, Zawidz, Bieżuń, Żuromin

- kursuje w poniedziałki robocze;

- kursuje w soboty,

- nie kursuje w okresie ferii letnich;

- nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.

  7:50          Warszawa, Dworzec Zachodni

  8:05          Warszawa, Metro Marymont

  8:07          Warszawa, Szpital Bielański

  8:40          Kroczewo

  8:44          Załuski

  8:50          Szczytno k/Płońska

  9:00          Płońsk ul. Warszawska

  9:04          Płońsk ul. Młodzieżowa

  9:07          Ćwiklin

  9:09          Arcelin

  9:13          Baboszewo

  9:17          Mystkowo

  9:23          Kaczorowy

  9:30          Raciąż ul. Błonie

  9:31          Raciąż

  9:37          Kraszewo Podborne

  9:38          Mała Wieś

  9:40          Koziebrody

  9:43          Osiek Włostybory

  9:44          Osiek Szkoła

  9:45          Osiek Remiza

  9:47          Żabowo

  9:48          Zawidz Mały

  9:50          Zawidz Kościelny

  9:57          Jaworowo skrzyżowanie

  9:59          Jaworowo Wabie

10:03          Adamowo

10:05          Władysławowo

10:06          Dąbrówki

10:11          Bieżuń, Plac Dworcowy

10:13          Karniszyn 

10:16          Sadłowo

10:20          Chamsk skrzyżowanie

10:21          Franciszkowo

10:25          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (przyjazd)

10:30          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (odjazd) 

10:32          Żuromin ul. Lidzbarska

10:34          Brudnice II

10:37          Rzężawy I

10:42          Cieszki I

10:44          Sinogóra

10:46          Syberia I

10:47          Syberia II

10:48          Syberia III

 

 

Kursy: Syberia – Warszawa  

przez Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Drobin, Raciąż, Płońsk

Kurs 1

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;

- kursuje w niedziele,

- nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.

  6:50          Syberia III

  6:53          Syberia II

  6:54          Syberia I

  6:56          Sinogóra

  7:00          Konopaty skrzyżowanie

  7:02          Pątki

  7:04          Lubowidz II

  7:05          Lubowidz III

  7:12          Brudnice II

  7:14          Żuromin ul. Lidzbarska

  7:15          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (przyjazd)

  7:40          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (odjazd)

  7:42          Żuromin ul. Warszawska

  7:45          Franciszkowo

  7:46          Chamsk skrzyżowanie

  7:51          Sadłowo

  7:57          Bieżuń Plac Dworcowy

  8:00          Dąbrówki

  8:01          Władysławowo

  8:03          Adamowo

  8:06          Jaworowo Wabie

  8:09          Jaworowo skrzyżowanie

  8:18          Zawidz Kościelny

  8:20          Szumanie/Bakalary skrzyżowanie

  8:22          Piory

  8:24          Mańkowo

  8:27          Milewko

  8:29          Świerczyn

  8:33          Drobin ul. Rynek

  8:38          Karsy

  8:40          Żukowo - Wawrzonki

  8:46          Raciąż ul. Błonie

  8:47          Raciąż

  8:48          Witkowo

  8:50          Ćwiersk

  8:52          Kaczorowy

  8:56          Lutomierzyn

  8:59          Mystkowo

  9:02          Brzeście Nowe

  9:04          Baboszewo

  9:06          Sokolniki Nowe

  9:09          Arcelin

  9:11          Szeromin

  9:16          Płońsk ul. Młodzieżowa

  9:18          Płońsk ul. Warszawska 10, ZUS

  9:29          Szczytno k/Płońska

  9:36          Załuski

  9:41          Kroczewo

10:12          Warszawa, Szpital Bielański

10:16          Warszawa, Metro Marymont

10:24          Warszawa, Dworzec Centralny

10:28          Warszawa, Dworzec Zachodni

 

Kursy: Syberia – Warszawa  

przez Lubowidz, Żuromin, Bieżuń, Drobin, Raciąż, Płońsk

Kurs 5

- kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele;

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziela i święta);

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 grudnia;

- nie kursuje w dniach 24 grudnia i 31 grudnia.

14:55          Syberia III

14:58          Syberia II

14:59          Syberia I

15:01          Sinogóra

15:05          Konopaty skrzyżowanie

15:07          Pątki

15:09          Lubowidz II

15:10          Lubowidz III

15:17          Brudnice II

15:19          Żuromin ul. Lidzbarska

15:20          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (przyjazd)

15:40          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS     (odjazd)

15:42          Żuromin ul. Warszawska

15:45          Franciszkowo

15:46          Chamsk skrzyżowanie

15:51          Sadłowo

15:57          Bieżuń Plac Dworcowy

16:00          Dąbrówki

16:01          Władysławowo

16:03          Adamowo

16:06          Jaworowo Wabie

16:09          Jaworowo skrzyżowanie

16:18          Zawidz Kościelny

16:20          Szumanie/Bakalary skrzyżowanie

16:22          Piory

16:24          Mańkowo

16:27          Milewko

16:29          Świerczyn

16:33          Drobin ul. Rynek

16:38          Karsy

16:40          Żukowo - Wawrzonki

16:46          Raciąż ul. Błonie

16:47          Raciąż

16:48          Witkowo

16:50          Ćwiersk

16:52          Kaczorowy

16:56          Lutomierzyn

16:59          Mystkowo

17:02          Brzeście Nowe

17:04          Baboszewo

17:06          Sokolniki Nowe

17:09          Arcelin

17:11          Szeromin

17:16          Płońsk ul. Młodzieżowa

17:18          Płońsk ul. Warszawska 10, ZUS

17:29          Szczytno k/Płońska

17:36          Załuski

17:41          Kroczewo

18:12          Warszawa, Szpital Bielański

18:16          Warszawa, Metro Marymont

18:24          Warszawa, Dworzec Centralny

18:28          Warszawa, Dworzec Zachodni

 

Kursy: Warszawa  - Syberia

przez Płońsk, Raciąż, Drobin, Bieżuń, Żuromin, Lubowidz

Kurs 2

- kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt;

- kursuje w niedziele,

- nie kursuje w dniu 1 stycznia, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 grudnia.

13:40          Warszawa, Dworzec Zachodni

13:54          Warszawa, Metro Marymont

13:58          Warszawa, Szpital Bielański

14:29          Kroczewo

14:34          Załuski

14:41          Szczytno k/Płońska

14:51          Płońsk ul. Warszawska

14:54          Płońsk ul. Młodzieżowa

14:57          Szeromin

15:00          Arcelin

15:03          Sokolniki Nowe

15:05          Baboszewo

15:10          Mystkowo

15:16          Kaczorowy

15:23          Raciąż ul. Błonie

15:28          Żukowo – Wawrzonki

15:30          Karsy

15:35          Drobin ul. Rynek

15:39          Świerczyn

15:41          Milewko

15:44          Mańkowo

15:46          Piory

15:48          Szumanie/Bakalary skrzyżowanie

15:50          Zawidz Kościelny

15:59          Jaworowo skrzyżowanie

16:02          Jaworowo Wabie

16:05          Adamowo

16:07          Władysławowo

16:08          Dąbrówki

16:11          Bieżuń Plac Dworcowy

16:17          Sadłowo

16:22          Chamsk skrzyżowanie

16:23          Franciszkowo

16:28          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS

16:29          Żuromin ul. Lidzbarska

16:31          Brudnice II

16:38          Lubowidz III

16:39          Lubowidz II

16:41          Pątki

16:43          Konopaty skrzyżowanie

16:47          Sinogóra

16:49          Syberia I

16:50          Syberia II

16:53          Syberia III

 

Kursy: Warszawa  - Syberia

przez Płońsk, Raciąż, Drobin, Bieżuń, Żuromin, Lubowidz

Kurs 6

- kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele;

- kursuje w dni wolne od pracy (niedziela i święta);

- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 grudnia;

- nie kursuje w dniach 24 grudnia i 31 grudnia.

19:05          Warszawa, Dworzec Zachodni

19:19          Warszawa, Metro Marymont

19:23          Warszawa, Szpital Bielański

19:54          Kroczewo

19:59          Załuski

20:06          Szczytno k/Płońska

20:16          Płońsk ul. Warszawska

20:19          Płońsk ul. Młodzieżowa

20:22          Szeromin

20:25          Arcelin

20:28          Sokolniki Nowe

20:30          Baboszewo

20:35          Mystkowo

20:41          Kaczorowy

20:48          Raciąż ul. Błonie

20:53          Żukowo – Wawrzonki

20:55          Karsy

21:00          Drobin ul. Rynek

21:04          Świerczyn

21:06          Milewko

21:09          Mańkowo

21:11          Piory

21:13          Szumanie/Bakalary skrzyżowanie

21:15          Zawidz Kościelny

21:24          Jaworowo skrzyżowanie

21:27          Jaworowo Wabie

21:30          Adamowo

21:32          Władysławowo

21:33          Dąbrówki

21:36          Bieżuń Plac Dworcowy

21:42          Sadłowo

21:47          Chamsk skrzyżowanie

21:48          Franciszkowo

21:53          Żuromin Parking Biedronka k/LOTOS

21:54          Żuromin ul. Lidzbarska

21:56          Brudnice II

22:03          Lubowidz III

22:04          Lubowidz II

22:06          Pątki

22:08          Konopaty skrzyżowanie

22:12          Sinogóra

22:14          Syberia I

22:15          Syberia II

22:18          Syberia III

Powrót na początek strony