fot. P. Koper

Aktualności

Ilustracja do artykułu Plakat dotyczący programu Czyste Powietrze 2.0._01.jpg

Program Czyste Powietrze

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie informuje o nowej odsłonie programu „Czyste Powietrze”, który startował 15 maja 2020 r. Dokonano w nim znaczącego uproszczenia procedur uzyskiwania dotacji na wymianę przestarzałych kotłów oraz ocieplenie domów,. W ramach odbiurokratyzowania programu sporo uwagi poświęcono m.in. zmianie formularza wniosku o dofinansowanie, tak aby jego wypełnienie zajmowało możliwie najmniej czasu i wymagało złożenia jedynie niezbędnych załączników.

Ilustracja do artykułu Grafika dotycząca rekrutacji do klas pierwszych szkół średnich w roku szkolnym 2020-2021._01.jpg

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do szkół ponadpodstawowych w roku 2020/2021.

Ilustracja do artykułu woda.jpg

Komunikat PPIS w sprawie jakości wody w mieście Płońsk

Komunikat 38/2020 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Płońsku z dnia 22.05.2020 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Płońsk zaopatrującego w wodę 22000

Ilustracja do artykułu grafika dotycząca poradnika dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych na rok 2020-2021_01.jpg

Poradnik kandydata do szkoły ponadpodstawowej 2020-2021

Drogi Absolwencie ten poradnik został napisany dla Ciebie. Przeczytaj go, zanim podejmiesz decyzję i przystąpisz do wypełnienia wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Ilekroć pojawią się pytania i wątpliwości dotyczące rekrutacji oraz, gdy zbliżają się terminy, od których zależy szczęśliwy wybór szkoły, sięgnij do niego. Pomoże Ci prawidłowo wypełnić wniosek i dopełnić niezbędnych formalności.

Kalendarz wydarzeń

Powrót na początek strony