fot. P. Koper

Aktualności

Ilustracja do artykułu łyżwy.jpg

Aby było bezpiecznie

18 stycznia na posiedzeniu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Płońskiego dotyczącym głównie akcji „Bezpieczne ferie 2019” przedstawiciele powiatowych służb i inspekcji przedstawili działania prewencyjne mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży podczas rozpoczynających się 28 stycznia ferii zimowych.

Ilustracja do artykułu rozmowa ze starszym człowiekiem.jpg

Apel

Starsze osoby są najczęściej ofiarami wyłudzeń i kradzieży. W związku z niepokojącymi sygnałami, jakie do nas docierają w tym zakresie, mamy do Państwa apel - ROZMAWIAJMY. W szczególności chcielibyśmy prosić o rozmowy z seniorami - Waszymi Rodzicami, Dziadkami i Sąsiadami.

Ilustracja do artykułu DSC_0364.JPG

Pamiętamy

18 stycznia na płońskich "Piaskach" Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska i Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Dariusz Żelasko, w hołdzie ofiarom hitleryzmu, złożyli wiązankę przy obelisku upamiętniającym pomordowanych płońszczan.

Ilustracja do artykułu s7_01.jpg

Starostwo informuje

Wicestarosta Powiatu Płońskiego Krzysztof Wrzesiński zwrócił się do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z prośbą o udostępnienie zgłoszonych uwag i postulatów mieszkańców powiatu płońskiego podczas spotkań informacyjnych, które odbyły się dnia 14 stycznia 2019 r. w Urzędzie Gminy w Płońsku oraz 15 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kroczewie. Spotkania te dotyczyły opracowywanych elementów koncepcji programowej przyszłej trasy S7 Płońsk - Czosnów.

Kalendarz wydarzeń

Powrót na początek strony