fot. P. Koper

Aktualności

Ilustracja do artykułu NGO konkurs ofert miniat._01.jpg

Dotacje na kulturę fizyczną i pomoc społeczną w 2019r.

Do 7 grudnia organizacje pozarządowe mogą składać oferty na konkursy ogłoszone przez Zarząd Powiatu Płońskiego z zakresu kultury fizycznej w 2019r. oraz pomocy społecznej w 2019r.

Ilustracja do artykułu nieodpł.pom. pr..jpg

Dotacje na nieodpłatną pomoc prawną

Do 6 grudnia organizacje pozarządowe mogą składać oferty na konkurs z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w 2019r.

Ilustracja do artykułu DSC_0213.JPG

Powiatowy Urząd Pracy z nagrodą specjalną Ministra!

W rankingu powiatowych urzędów pracy płoński PUP uplasował się na pierwszym miejscu w subregionie płocko – ciechanowskim oraz na czwartym w województwie mazowieckim.

Ilustracja do artykułu marketing-3740526__340.jpg

Próba syren alarmowych

W dniu 14 listopada 2018 roku w godzinach od 09.00 do 14.00 na terenie Miasta Płońsk zostanie przeprowadzona głośna próba syren alarmowych w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia „RENEGADE/SAREX-18/II”, polegająca na wyemitowaniu akustycznych sygnałów alarmowych – „ogłoszenie alarmu” i „odwołanie alarmu”. Próba będzie miała charakter ćwiczebny i nie będzie związana z wystąpieniem żadnego zagrożenia. Emitowanie sygnału nastąpi po otrzymaniu komunikatu z Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego. W związku z próbą alarmową nie należy podejmować żadnych działań.

Kalendarz wydarzeń

Powrót na początek strony