fot. P. Koper

Aktualności

Plakat dotyczący stopnia alarmowego ALFA CRP na terenie całego kraju

Stopień alarmowy ALFA-CRP na terenie całego kraju

Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy ALFA-CRP, dotyczący cyberprzestrzeni, na obszarze całego kraju. Stopień alarmowy obowiązuje od niedzieli 5 grudnia 2021 r. (od godz. 23:59) do piątku 10 grudnia 2021 r. (do godziny 23:59). Wprowadzenie stopnia alarmowego ma charakter prewencyjny i jest związane z organizacją Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021 (the UN Internet Governance Forum), który odbywa się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

grafika dotycząca zagrożeń zimowych

Zagrożenia okresu zimowego

Zadbajmy o własne bezpieczeństwo podczas okresu zimowego.

Pięć osób stoi w rzędzie na tle ściany z herbem powiatu płońskiego i godła Polski. Od lewej: Barbara Wdowiak, tata Szymona Kaniewskiego, Robert Adamski, Szymon Kaniewski i Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński.

Powiat Płoński wspiera sportowe talenty

W środę, 1 grudnia w starostwie podczas posiedzenia Zarządu Powiatu podpisana została umowa dotycząca wsparcia Szymona Kaniewskiego i jego startu na Mistrzostwa Europy Juniorów w Szwecji.

siedem osób (trzy kobiety i czterech mężczyzn) stoi na tle ściany i herbu powiatu płońskiego.

Jak nie dać się oszukać? - warsztaty dla seniorów

We wtorek, 30 listopada w godzinach 16.00-18.00 w sali konferencyjnej Starostwa odbyły się warsztaty dla Seniorów „Jak nie dać się oszukać?". Uczestników spotkania powitała Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński.

Kalendarz wydarzeń

Powrót na początek strony