Awaria systemu CEPiK

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku uprzejmie informuje, że z przyczyn od nas niezależnych, tj. w związku z awarią systemu CEPiK 2.0 obsługa interesantów w sprawach związanych z rejestracją pojazdów, wymianą dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowaniem itp. zostaje zawieszona do odwołania

Ilustracja do artykułu CEPik.jpg

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku uprzejmie informuje, że z przyczyn od nas niezależnych, tj. w związku z awarią nowego systemu CEPiK 2.0 obsługa interesantów w sprawach związanych z rejestracją pojazdów, wymianą dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowaniem itp. zostaje zawieszona do odwołania. Sprawy dotyczące kierowców i praw jazdy są załatwiane na bieżąco. Za utrudnienia przepraszamy. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy pod nr tel. (23) 663 24 01.