Dodatkowy termin warsztatów Koduj z Gigantami - Cyberbezpieczeństwo

Trwają zapisy na Koduj z Gigantami – ,,Cyberbezpieczeństwo” – największe programistyczne oraz edukacyjne wydarzenie dla dzieci i młodzieży w Polsce! Wydarzenie objęli patronatem Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska i Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik.

Koduj z Gigantami informacja o dodatkowym terminie warsztatów.

Ze względu na dużą liczbę zapytań został uruchomiony jeszcze jeden termin warsztatów - 24.09.2022r.

11 edycja Koduj z Gigantami „Cyberbezpieczeństwo” to cykl ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania dla uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych, prowadzony przez najlepszych trenerów. Warsztaty odbędą się stacjonarnie 17 i 18 września, w Płońsku ul. Grunwaldzka 31, "Olimp", piętro 1. Tym razem tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo w sieci.

Warsztaty umożliwiają poznanie podstaw programowania w środowiskach takich jak:
Klasy 1-3 szkoły podstawowej: Scratch, Minecraft
Klasy 4-6 szkoły podstawowej: Scratch, App Inventor, Roblox
Klasy 7-8 szkoły podstawowej oraz szkoły ponadpodstawowe: C#, Python, Visual Studio

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Akcji towarzyszy specjalny ranking szkół, w którym placówki z największą liczbą uczestników otrzymają certyfikat uczestnictwa oraz programistyczną tablicę edukacyjną z języka Python, a dla kadry nauczycielskiej szkolenie z Microsoft.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w warsztatach.