Działki na sprzedaż

Powiat Płoński sprzeda działki w Płońsku położone przy ul. Klonowej oznaczone nr ewidencyjnym 2609/10 o powierzchni 0,6867 ha oraz 2609/11 o powierzchni 0,5991 ha. Przeznaczenie działek wg planu zagospodarowania przestrzennego to zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna i zabudowa usługowa. Działki niezabudowane, mają kształt zbliżony do prostokąta.

Ilustracja do artykułu klonowa.jpg

Położone w bliskiej odległości od przedszkola, szpitala powiatowego, sądu rejonowego oraz trasy E7 Warszawa-Gdańsk. W sąsiedztwie znajduje się osiedle domów jedno oraz wielorodzinnych. Działka posiada dostęp do drogi gminnej (nieurządzonej), bezpośrednio połączonej z obwodnicą wschodnią miasta Płońska.

Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży znajdują się na stronie www.powiat-plonski.pl w zakładce „Obrót nieruchomościami” lub pod numerem tel. 23 662 23 15 wew. 226.