Informacja o wdrożeniu czasowej organizacji ruchu na ul. Warszawskiej

Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, że Wykonawca robót budowlanych Firma STRABAG Sp. z o.o. na ulicy Warszawskiej od godz. 18.00 dnia 25.05.2018 roku wprowadziła tymczasową organizację ruchu na odcinku od skrzyżowania z ul. Targową do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego. Zgodnie z wprowadzoną tymczasową organizacją ruchu wskazany odcinek jest całkowicie zamknięty dla ruchu samochodowego.

Ilustracja do artykułu DSC_0102 a.JPG

Od dnia 25.05.2018 została zdjęta tymczasowa organizacja ruchu na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do drogi krajowej nr 7. Na wskazanym odcinku ułożono pierwszą warstwę asfaltu. Przepraszamy jednak za brak wyasfaltowania podczas zamknięcia drogi skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego. Na skrzyżowaniu nie została ułożona pierwsza warstwa asfaltowa z uwagi, że firma ORANGE Polska nie przebudowała do dnia układania masy swojej infrastruktury. Główny Wykonawca robót podczas prac w korycie drogi wskazał, że istniejąca infrastruktura firmy ORANGE Polska jest ułożona wysokościowo  niezgodnie  z warunkami technicznymi i należy ją przebudować przed położeniem warstw asfaltowych na skrzyżowaniu. Inwestor wystąpił do ORANGE Polska z wnioskiem o natychmiastowe przebudowanie sieci, jednakże nie udało się sieci przebudować do dnia układania masy na skrzyżowaniu. W uzgodnieniu z Zamawiającym pierwsza warstwa masy asfaltowej na skrzyżowaniu zostanie ułożona podczas układania masy na odcinku od ul. Targowej do ul. Wojska Polskiego.