Kolejna umowa na remont dróg powiatowych podpisana

29 czerwca w Starostwie została podpisana umowa dot. zadania: "Poprawa spójności komunikacyjnej Powiatu Płońskiego poprzez remont dróg powiatowych". Wartość zadania (roboty budowlane) to: 1 510 119,59 złotych.

Ilustracja do artykułu Przedstawiciele powiatu oraz firmy Wapnopol podpisują umowę na remont dróg.JPG

Przy podpisaniu umowy obecni byli: Elżbieta Wiśniewska Starosta Płoński,  Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta, Marcin Piechocki - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg oraz przedstawiciel Wykonawcy firmy Wapnopol Pan Adam Nowakowski.

Łączna długość odcinków 5,1 km

• Odcinek 1 Remont drogi powiatowej nr 3001W Stara Wrona - Wojszczyce - Zakroczym - do drogi nr 62, odcinek długości 1 800 m (na terenie Gminy Joniec)
  • Odcinek 2 Remont drogi powiatowej nr 3008W Grodziec - Goławin - Miączynek, odcinek długości 1 400 m (na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk)
  • Odcinek 3 Remont drogi powiatowej nr 3062W Nacpolsk - Sosenkowo – Kucice odcinek długości 1 900 m (na terenie Gminy Dzierzążnia)

W ramach realizacji zadania wykonana zostanie m.in.: nowa nawierzchnia bitumiczna oraz zostanie wykonane umocnienie poboczy kruszywem łamanym.

Wykonawcą robót budowlanych będzie : Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe „Wapnopol” Adam Nowakowski, ul. Nadrzeczna 12, 06-450 Glinojeck.