Konferencja dot. wsparcia rozwoju przedsiębiorczości

22 października w Centrum Konferencyjnym w MODR Poświętne odbyła się konferencja pt. "Rozwój przedsiębiorczości oraz inwestycja w zasoby ludzkie w ramach środków publicznych", której organizatorem był Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Płońsku.

Ilustracja do artykułu Konferenja dotycząca rozwoju przedsiębiorczości oraz inwestycji w zasoby ludzkie.jpg

Konferencja, którą otworzyła Starosta Elżbieta Wiśniewska, poświęcona była wsparciu rozwoju przedsiebiorczości, w tym sektora ekonomii społecznej oraz rozwoju zawodowego w ramach krajowego Funduszu Szkoleniowego, Europejskiego Funduszu Społecznego i Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Na konferencji z ramienia powiatu obecni byli również: Agnieszka Nec - dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku, Dariusz Żelasko - Przewodniczący Rady Powiatu, Paweł Obermeyer - dyrektor szpitala w Płońsku.