LVII sesja Rady Powiatu Płońskiego

28 września (środa) o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LVII sesja Rady Powiatu Płońskiego.

Radni podczas sesji Rady Powiatu Płońskiego

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.

Porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołu z LVI sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2022 roku, informacja
    o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej, w tym o przebiegu realizacji przedsięwzięć, o których mowa w art. 226 ust. 3 ustawy o finansach publicznych, informacja o przebiegu wykonania planu finansowego SP ZZOZ w Płońsku za I półrocze 2022 roku.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego i nadania jej statutu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie skargi Pani A. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy
    w Płońsku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skarg Pani E. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi Pani E. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę w sprawie regulaminu określającego wysokość stawek oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatku za wysługę lat, dodatku motywacyjnego, dodatku funkcyjnego, w tym z tytułu sprawowania funkcji wychowawcy klasy, dodatku za warunki pracy oraz szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw nauczycielom zatrudnionym w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Powiat Płoński.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej Uchwałę w sprawie kryteriów i trybu przyznawania nagród dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Płoński.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu Opieki nad Zabytkami Powiatu Płońskiego na lata 2022 – 2025”.
  13. Przyjęcie informacji na temat: „Osiągnięcia sportowe dzieci i młodzieży szkolnej powiatu płońskiego w roku szkolnym 2021/2022”.
  14. Przyjęcie sprawozdań Kierowników Nadzorów Wodnych Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z działań podejmowanych na terenie Powiatu Płońskiego w 2021 roku.