Od 25 maja zmiany w systemie obsługi interesantów w Starostwie w Płońsku

Od 25 maja zmiany w systemie obsługi interesantów w Starostwie w Płońsku.

Ilustracja do artykułu plakat jak załatwić sprawę w starostwie powiatowym w Płońsku.png

Od poniedziałku możesz złożyć wniosek lub dokument:
- drogą elektroniczną,
- poprzez pocztę tradycyjną,
- platformę e-PUAP,
- Dodatkowo od poniedziałku otwieramy biuro podawcze Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39, parter, pokój 123.

Jeśli chcesz uzyskać potwierdzenie wpływu pamiętaj o kopii dokumentu!

STAROSTWO POWIATOWE W PŁOŃSKU DOPUSZCZA BEZPOŚREDNIĄ OBSŁUGĘ INTERESANTÓW W WYZNACZONYCH WYDZIAŁACH NA ZASADACH:

liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na 1 stanowisko obsługi.

Do budynków Starostwa przy ul. Płockiej 39 oraz ul. Ks. J. Popiełuszki 14 może wejść jednocześnie tylko tylu interesantów, ile w danym momencie jest wolnych stanowisk obsługi – informację w tym zakresie uzyskasz u pracownika Starostwa przy wejściu do budynków.

Wydziały będą realizować bezpośrednią obsługę interesantów według następujących zasad:

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU:

Bezpośrednia obsługa możliwa WYŁĄCZNIE po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu na stronie www.powiat-plonski.pl w zakładce „Rezerwacja wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu”.

Rezerwacja online rusza 22 maja 2020 r. o godz. 9.00.

Ważne: Po zarezerwowaniu wizyty na Twój e-mail zostanie przesłany kod, który umożliwi wygenerowanie numeru z biletomatu.

W poniedziałek tylko płatności bezgotówkowe. Kasa czynna od wtorku (26 maja).

Wydawanie dokumentów (prawa jazdy, dowody rejestracyjne, inne) będzie odbywać się codziennie po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem Starostwa i uzgodnieniu terminu.

Numery kontaktowe:
- Prawo jazdy 23 662 77 66 wew. 127.
- Rejestracja pojazdów – 23 662 77 66 wew. 115.
- Transport – 23 662 77 66 wew. 132.
- Odbiór dowodów stałych, adnotacje i wyrejestrowanie – 23 662 77 66 wew. 118.
- Nabycie pojazdu, zbycie pojazdu, kary -23 662 77 66 w. 134.

Dokumenty i wnioski możesz złożyć poprzez biuro podawcze, drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub przez platformę e-PUAP.

REFERAT ROLNICTWA, LEŚNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA:

Bezpośrednia obsługa interesantów po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem Starostwa i uzgodnieniu terminu.

Numery kontaktowe:
-Karty wędkarskie i rejestracja łodzi 23 662 77 64 wew. 124.
-Zaświadczenia dotyczące uproszczonych planów urządzenia lasów – 23 662 77 66 wew. 145.
-Pozostałe sprawy dotyczące zakresu działań Referatu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska – 23 662 77 66 wew. 148.

WYDZIAŁ GEODEZJI, KATASTRU I GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI:

Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Wydziale Geodezji, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami przyjmuje oraz wydaje dokumenty na rzecz wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 15.00 – 16.00 wyłącznie po uprzednim kontakcie telefonicznym i uzgodnieniu terminu.

Numer kontaktowy do Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej 23 662 77 66 wew. 229, 230.

Do pozostałych Referatów Wydziału Geodezji dokumenty i wnioski możesz złożyć poprzez biuro podawcze, droga elektroniczną, pocztą tradycyjną lub przez platformę e-PUAP.

POWIATOWY RZECZNIK KONSUMENTÓW:

Numer kontaktowy 23 662 77 66 wew. 213.

WYDZIAŁ ARCHITEKTONICZNO – BUDOWLANY:

Numery kontaktowe:
- Pozwolenia na budowę 23 662 77 66 wew. 218,219.
- Zgłoszenia – 23 662 77 66 wew. 212.

Rozwiązania, które wprowadziliśmy podyktowane są troską o zdrowie interesantów oraz urzędników w czasie epidemii. Pamiętaj o zasadach higieny i społecznego dystansu, przychodząc do urzędu załóż maseczkę i rękawiczki.