Ogłoszenie Starosty Płońskiego z dnia 29 maja 2020 roku w sprawie obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Płońsku

Ilustracja do artykułu grafika znaczek informacja.jpg

STAROSTY PŁOŃSKIEGO

z dnia 29 maja 2020 roku

w sprawie obsługi interesantów w Starostwie Powiatowym w Płońsku

Starosta Płoński ogłasza, co następuje:

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, w Starostwie Powiatowym w Płońsku do odwołania ogranicza się bezpośrednią obsługę interesantów.

W Starostwie Powiatowym w Płońsku dopuszczalna liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi.

Ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów w Starostwie Powiatowym w Płońsku obowiązują od dnia 1 czerwca 2020 r. do odwołania.

Odwołuje się z dniem 1 czerwca 2020 roku Ogłoszenie Starosty Płońskiego z dnia 19 maja 2020 roku.

Starosta Płoński

Elżbieta Wiśniewska