Plan zimowego utrzymania dróg w sezonie 2020/2021 przyjęty

1 grudnia na posiedzeniu Zarządu Powiatu przyjęto plan zimowego utrzymania dróg w sezonie 2020/2021 opracowany przez Powiatowy Zarząd Dróg. Wartość zadania to 500 000 złotych, które obejmuje prace drogowe związane z utrzymaniem dróg w sezonie zimowym w IV Kwartale 2020 roku I kwartale 2021 roku.

członkowie zarządu powiatu i dyrektor PZD siedzą przy stole w sali zarządu.jpg

Jako Powiatowy Zarząd Dróg realizujemy wiele działań, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników dróg powiatowych zarówno w mieście Płońsku jak u na terenie powiatu. Zadaniem zarządcy drogi jest zapewnienie jej przejezdności. Nie są to działania spektakularne, ale systematyczne i niezbędne prace, szczególnie ważne przy gwałtownych zmianach pogodowych. Przy okazji apelujemy do kierowców o ostrożność na drogach, a innych użytkowników dróg zachęcamy do noszenia odblasków. Bądźmy bezpieczni na drogach i wracajmy bezpiecznie do domu. - informuje Marcin Piechocki - Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg.