Posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

28 marca o godzinie 12:00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Płońsku odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

Ilustracja do artykułu 20190328_120709.jpg

Udział w posiedzeniu wzięli członkowie Rady, Pan Piotr Skierkowski – p.o. Dyrektora PUP oraz zaproszeni goście: Starosta Płoński Pani Elżbieta Wiśniewska, Wicestarosta Płoński Pan Krzysztof Wrzesiński oraz Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Pan Dariusz Żelasko.
Otwarcia posiedzenia dokonała Starosta Płoński Pani Elżbieta Wiśniewska, a następnie wręczyła powołania członkom Rady na kadencje 2019-2022. Powołania otrzymali: Mariusz Cywiński, Mariusz Jerzy Godlewski, Marcin Gortat, Andrzej Liberek, Mirosław Opolski, Stefan Pawłowski, Iwona Racińska, Andrzej Rutkowski, Marianna Trębska.
Przewodniczącym PRRP został wybrany Pan Mirosław Opolski, natomiast Wiceprzewodniczącym Pan Andrzej Liberek.
Pani Starosta życzyła owocnej i efektywnej pracy nowej Powiatowej Radzie Rynku Pracy.