Powiatowe przewozy o charakterze użyteczności publicznej na obszarze Powiatu Płońskiego

Informujemy, że od dnia 2 lipca 2018 r. Operator powiatowych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej HM Trans s.c. Hubert Kalman, Marcin Stasiak będzie wykonywał przewóz osób na obszarze Powiatu Płońskiego w zakresie 12 linii komunikacyjnych zawierających 26 kursów wakacyjnych, odpowiednio oznaczonych w rozkładach jazdy. Przystankiem początkowym i końcowym większości linii komunikacyjnych będzie przystanek zlokalizowany przy dawnym dworcu autobusowym ul. Warszawska 51 – naprzeciwko sklepu „Żabka”. Pojazdy Operatora będą posiadały tablice kierunkowe z informacją, że realizowany jest kurs na linii komunikacyjnej, której organizatorem jest Powiat Płoński.

Ilustracja do artykułu autobus2.png