Projektowe spotkanie robocze w Starostwie

22 października przedstawiciele szkół i instytucji powiatowych spotkali się w celu wymiany doświadczeń, pomysłów i uzgodnienia koordynacji działań w projekcie: ,,Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim," w ramach Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 - 2020”

Ilustracja do artykułu spotkanie robocze w sprawie projektu przeciwdziałania patologii.jpg

Projekt ma na celu zapobieganie przestępczości, ograniczenia patologii społecznych i i zmniejszenie ryzyka wystąpienia zaburzeń związanych ze środkami psychoaktywnymi i innymi uzależnieniami. Działania, które podejmą szkoły, przyczynią się do zwiększenia świadomości dzieci i młodzieży nt. zagrożeń związanych z uzależnieniem, hejtem czy cyberprzemocą.