Sprostowania

W związku z informacją podaną w Radiu Płońsk w dniu 04.05.2018, Powiat Płoński informuje, że w dniu 04.05.2018 roku nie ruszyły prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu w Strachowie w gminie Płońsk. Do dnia 06.04.2018 wykonywane były wyłącznie prace na drodze powiatowej odchodzącej od planowanego do przebudowy skrzyżowania, które na czas budowy zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu zostały wyłączone z ruchu z wyłączeniem ruchu lokalnego. Na trasie wojewódzkiej ruch odbywał się dwukierunkowo i nie prowadzono ruchu wahadłowego.

W związku z informacją podaną w Radiu Płońsk w dniu 07.05.2018, Powiat Płoński informuje, że z dniem 07.05.2018 roku wprowadzono tymczasową organizację ruchu na trasie nr 632 na wysokości skrzyżowania w Strachowie. Tymczasowa organizacja ruchu została zatwierdzona, między innymi, przez zarządcę dróg wojewódzkich. Firma wykonująca remont wprowadziła tymczasową organizację ruchu zgodnie z zatwierdzoną wersją. Wykonawca nie zapomniał ustawić znaków kierujących na objazd, gdyż zgodnie z zatwierdzoną organizacją ustawiono odpowiednie znaki informujące o zamknięciu drogi, min. na Dalanówek, Lisewo i Joniec.