Stypendyści Premiera 2017/2018

Dziewięciu uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat Płoński otrzymało stypendium Premiera w roku szkolnym 2017/2018.

Ilustracja do artykułu styp.4.png

Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2017/2018 w wysokości 258,00 zł miesięcznie może otrzymać uczeń szkoły dla młodzieży, której ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, spełniający jeden z warunków:

• otrzymać promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen,
  • wykazywać szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Ww. stypendium otrzymuje najlepszy uczeń każdej ze szkół kończących się maturą, wchodzących w skład zespołu szkół.

Lista stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018

1. Agata Antoszewska - III Liceum Ogólnokształcące w Płońsku
  2. Jan Aleksander Bałdyga - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Płońsku
  3. Wojciech Karpiński - Technikum nr 2 w Płońsku