Szkolenia w Regionalnym Konkursie Grantowym

Osoby zainteresowane udziałem w Regionalnym Konkursie Grantowym: ,,Równać szanse" mogą skorzystać z bezpłatnych szkoleń przygotowanych specjalnie z myślą o organizacjach planujących udział w tym konkursie. Dla zainteresowanych odbędzie się pięć jednodniowych szkoleń "Jak napisać dobry wniosek w Programie Równać Szanse?". (w tym jedno w Warszawie)

Ilustracja do artykułu 70208379_769179720151904_9022563237522046976_n.jpg

Szkolenie przygotowujące do napisania wniosku do Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży jest bezpłatne i odbywa się 14 września w Warszawie. Zapisy najpóźniej do 9 września.

Kwota dotacji o jaką mogą się ubiegać organizacje pozarządowe to 8 500 PLN Można ją pozyskać na projekty w miejscowościach do 20 000 mieszkańców.

W czasie szkolenia trenerzy poruszą najważniejsze kwestie związane z udziałem w pierwszym etapie konkursu m.in. :
- jak wypełnić formularz wniosku o dotację,
- do jakich danych sięgać analizując społeczność lokalną,
- jakie narzędzia (poza ankietą) pozwolą uzyskać cenne informacje niezbędne w przygotowaniu diagnozy.

Termin i miejsce: 14 września 2019 r. – Warszawa;

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.

Rejestracja na szkolenia odbywać się będzie poprzez elektroniczny formularz udostępniony na stronie programu. LINK : https://rownacszanse.pl/formularz_rkg_2019

Szkolenia odbędą się w godzinach od 10.00 do 15.00.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży pokrywa koszty szkolenia. Dojazd uczestników na szkolenia odbywa się na własny koszt.
O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w szkoleniach jest bezpłatne. Udział w szkoleniu nie jest warunkiem dopuszczenia wnioskodawcy do pierwszego etapu konkursu.

Zainteresowanych prosimy o zarejestrowanie się na szkolenie przy pomocy formularza znajdującego się poniżej do 5 dni przed szkoleniem.

Potwierdzenia zakwalifikowania się na szkolenie zostanie przesłane w ciągu 24 godzin.

Dokładne adresy ośrodków szkoleniowych zostaną podane na tydzień przed terminem szkolenia.

Szkolenia poprowadzą dysponujący wieloletnim doświadczeniem trenerzy Programu Równać Szanse. Chcemy, aby te szkolenia pomogły Państwu we wzięciu udziału w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym, a w dłuższej perspektywie w aplikowaniu o środki na działania na rzecz dzieci i młodzieży zarówno w konkursach ogłaszanych w ramach Programu „Równać Szanse”, jak i innych programach.

Wszystkie pytania prosimy kierować pod adresem mailowym: rownacszanse@pcyf.org.pl lub pod numerem telefonu (22) 826 10 16.
https://rownacszanse.pl/2019/szkolenia_jednodniowe

Powrót na początek strony