Szkolenie z wypełniania ofert zadań publicznych

W poniedziałek, 10 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Płońsku odbyło się szkolenie z wypełniania ofert zadań publicznych.

Widok na salę konferencyjną. Przy stołach konferencyjnych ustawionych w dwóch rzędach siedzą ludzie w maseczkach ochronnych.

Szkolenie w prowadziła Katarzyna Ornarowicz z Referatu Promocji i Komunikacji Społecznej odpowiedzialna za współpracę z organizacjami pozarządowymi w Starostwie.

Na szkoleniu byli przedstawiciele i przedstawicielki następujących organizacji pozarządowych:
Stowarzyszenie Proobronne Centrum Edukacji Wataha,
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy,
Stowarzyszenie Nasza Wkra,
OSP Nowe Miasto,
OSP Latonice,
Stowarzyszenie Graj z Krystianem,
KGW w Starej Wronie "Wronianki",
Akademickie Stowarzyszenie "Ambitni w działaniu",
Towarzystwo Ludowe SONA,
Jednostka Strzelecka 1863 Unieck,
Fundacja Miód i Malina.