Szukamy kandydatów na zawodowych rodziców zastępczych

Razem jest lepiej, Powiat Płoński razem z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku szuka kandydatów na rodziców zastępczych zawodowych i realizuje projekt: Nasz Nowy Dom - Wspieranie rodzin i pieczy zastępczej w powiecie płońskim.

Grafika dotycząca projektu wspierania rodzin i pieczy zastępczej, Kobieta i mężczyzna stoją tyłem i trzymają za ręce dziecko

Zapraszamy zainteresowanych do bycia zawodową rodziną zastępczą. Rodzina zastępcza to bowiem praca inna niż wszystkie - wymagająca oceanu cierpliwości, miłości ale też pełna trudu. Dzieci potrzebują rodziców zastępczych.

Potrzebujemy opiekunów dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach. Możesz im pomóc, jeżeli chcesz zostać rodziną zastępczą, bądź rozważasz taką możliwość.

Zapraszamy potencjalnych zainteresowanych do Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku aby uzyskać pełne informacje co zrobić aby zostać zawodową rodziną zastępczą.

Oferujemy:

• specjalistyczne szkolenie i wsparcie;
  • pokrycie kosztów utrzymania dziecka;
  • wynagrodzenie w kwocie 4 500 zł brutto na miesiąc;
  • opiekę koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej.

Dowiedz się, jak zostać zawodową rodziną zastępczą.

Szczegółowych informacji udziela:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płońsku,

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 14,

09-100 Płońsk ,tel.23 662 75 49

Zapraszamy

Powiat Płoński/ PCPR realizuje projekt: ,,Nasz Nowy Dom - Wspieranie rodzin i pieczy zastępczej w powiecie płońskim" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 Działanie 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej. Poddziałanie 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych.