Umowa na remont infrastruktury sportowej na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Płońsku podpisana

8 lipca Elżbieta Wiśniewska - Starosta Płoński, Krzysztof Wrzesiński Wicestarosta przy kontrasygnacie Konrada Śmietanowskiego – Zastępcy Skarbnika Powiatu Płońskiego wraz z wykonawcą podpisali umowę na remontu infrastruktury sportowej na terenie Zespołu Szkół Nr 2 w Płońsku w ramach realizacji inwestycji pn. „Przywrócenie wartości użytkowej poprzez remont sali gimnastycznej przy ZS Nr 2 w Płońsku”. Wartość zadania to 292.740,00 zł

Ilustracja do artykułu przedstawiciele powiatu podpisują z wykonawcą umowę na remont infrastruktury sportowej przy ZS nr 2 w Płońsku.jpg
Przedmiotem umowy jest wykonanie remontu infrastruktury sportowej na terenie Zespołu Szkół Nr 2 w Płońsku w ramach realizacji inwestycji pn. „Przywrócenie wartości użytkowej poprzez remont sali gimnastycznej przy ZS Nr 2 w Płońsku”. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu sali sportowej, pomieszczeń sanitarnych, gospodarczych oraz części komunikacyjnej, będącej łącznikiem między salą a budynkiem szkoły Zespołu Szkół Nr 2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku, przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 14 (dz. nr ew. 1347).
Wykonawcą w wyniku przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego jest spółka cywilna pod nazwą A. Kapitański, T. Niedziałkowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo Handlowe „IKAN” s.c., z siedzibą w Ciechanowie.
Zakończenie prac planowane jest do dnia 25 września 2020 r.