Wirtualne targi pracy

Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach przy współpracy z Powiatowymi Urzędami Pracy, zapraszają do wzięcia udziału w wirtualnych targach pracy „Discover Poland! With us", które odbędą się 29.05.2019r. w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Ilustracja do artykułu targi pracy_01.jpg

Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach przy współpracy w Powiatowymi Urzędami Pracy, zapraszają do wzięcia udziału w wirtualnych targach pracy „Discover Poland! With us", które odbędą się 29.05.2019r. w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Rejestracja odbywa się w j. angielskim, udział w targach jest bezpłatny.

Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do 24.05.2019r.

Więcej informacji o targach pracy oraz dodawaniu ofert pracy w zawartych poniżej załącznikach