Wręczono akty powierzenia stanowiska dyrektora oraz akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

1 września, podczas obrad Zarządu Powiatu Płońskiego, zostały wręczone akty powierzenia stanowiska dyrektora oraz akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego.

Ilustracja do artykułu Nowi dyrektorzy i nominowani nauczyciele z zarządem powiatu podczas obrad zarządu.jpg

Akty powierzenia stanowiska dyrektora z rąk Starosty Elżbiety Wiśniewskiej w obecności Członków Zarządu Powiatu oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Pana Pawła Dychto odebrały:

- Pani Ewa Głuchowska - Dyrektor Zespółu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku;

- Pani Bożena Dzitowska - Dyrektor Zespółu Szkół Nr2 im. Leona Rutkowskiego w Płońsku ;

- Pani Iwona Leszczyńska - Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Jońcu.

Starosta Elżbieta Wiśniewska wręczyła również akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego pięciu nauczycielkom. Są to:

- Pani Joanna Marciszewska -I LO im.Henryka Sienkiewicza w Płońsku - "Płocka" ;

- Pani Lucyna Bożena Parecka - Łaszczyk - Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku;

- Pani Agata Tetkowska - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku;

- Pani Agata Nina Klejnowska - Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku;

- Pani Anna Katarzyna Kamińska- Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Płońsku.

Panie zdały egzamin przed komisją egzaminacyjną 24 sierpnia powołaną przez Zarząd Powiatu Płońskiego.

Gratulujemy Dyrektorom Placówek Oświatowych oraz Nauczycielkom, które otrzymały akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego i życzymy wielu sukcesów