Wyróżnienie dla PUP

8 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku podczas konferencji regionalnej „Aktywizacja zawodowa – dobre praktyki urzędów pracy” oraz uroczystości z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, jako jeden z trzech Urzędów z województwa mazowieckiego, został wyróżniony przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w kategorii efektywność i skuteczność działań aktywizacyjnych podejmowanych wobec osób bezrobotnych w województwie mazowieckim.

Ilustracja do artykułu Dok2_01.jpg

Wyróżnienie z rąk  Sekretarza Stanu Krzysztofa Michałkiewicza w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  odebrał Piotr Skierkowski p.o. Dyrektora Urzędu.

Przypomnieć należy, iż w roku ubiegłym PUP w Płońsku otrzymał nagrodę specjalną Ministra oraz jako jeden z nielicznych został wyróżniony w kategorii obsługi procesu zatrudniania cudzoziemców.