XL Sesja Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w XL sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 25 października 2017 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu Sesja miniaturka.jpg

Zapraszamy do udziału w XL sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 25 października 2017 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

3. Przyjęcie protokołu z XXXIX sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Informacja Starosty o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Płońskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Budżetowej na 2017 rok.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do spółki prawa handlowego.
  9. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia przebiegu dróg powiatowych na obszarze Powiatu Płońskiego.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg powiatowych na cele niezwiązane z budową, przebudową, remontem, utrzymaniem i ochroną dróg.
  11. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą - Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych na okres od dnia 1 września 2017r. do dnia 31 sierpnia 2019r.
  12. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które zostaną przeznaczone środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane Powiatowi Płońskiemu zgodnie z algorytmem na 2017 rok.
  13. Przyjęcie sprawozdania z realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Płońskim w 2017 roku.
  14. Przyjęcie sprawozdania z działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Płońsku z uwzględnieniem wyników działań nadzorczo – kontrolnych na terenie powiatu za 2017 rok.
  15. Przyjęcie informacji nt. „Dostępność i realizacja usług zdrowotnych w specjalistycznej opiece zdrowotnej świadczonych dla mieszkańców powiatu płońskiego przez podmioty lecznicze”.
  16. Przyjęcie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2016/2017, w tym o wynikach sprawdzianów egzaminów zewnętrznych oraz o działaniach inwestycyjno – remontowych.
  17. Przyjęcie informacji z działalności Powiatowego Zarządu Dróg w Płońsku w roku 2017.
  18. Przyjęcie informacji na temat: ,,Ocena działalności Społecznej Straży Rybackiej”.
  19. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  20. Wolne wnioski i oświadczenia radnych.