Zakończyły się XIX Targi Edukacyjne

4 marca w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego o/Poświętne odbyły się XIX Targi Edukacyjne "Wiedza i aktywność szansą na sukces"

Ilustracja do artykułu DSC_0067.JPG

Młodzież ze szkół powiatowych miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą możliwości kształcenia uczelni i rozwoju oraz wziąć czynny udział w:
 - seminarium „ Wybór zawodu i kierunku kształcenia – poznanie lokalnego rynku pracy” który poprowadziła p. Sylwia Bogucka – doradca zawodowy, doradca klienta z Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku

- warsztatach „Czynniki warunkujące trafny wybór dalszej ścieżki kształcenia i zawodu”, które poprowadziły panie: Joanna Jakubiak- psycholog, doradca zawodowy i Grażyna Szymańska – psycholog, doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku
- warsztatach „ Kreowanie własnej marki osobistej” poprowadzonych przez doradcę zawodowego z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Ciechanowie.

Powiat Płoński jako partnera wydarzenia reprezentował Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński, Naczelnik Wydziału Zdrowia, Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płońsku Paweł Dychto oraz pracownicy starostwa.

XIX Targi Edukacyjne zorganizował MODR o/Poświętne w Płońsku z udziałem partnerów: Starostwo Powiatowe w Płońsku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ciechanowie, Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Ciechanowie, Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Płońsku.