Zapraszamy do udziału w LV sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w LV sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 14 listopada 2018 roku (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Zapraszamy do udziału w LV sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 14 listopada 2018 roku (środa) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

3. Przyjęcie protokołu z LIV sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Informacja Starosty o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Statucie Powiatu Płońskiego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie Programu współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2019.
  8. Przyjęcie informacji na temat: „Opieka lekarska i pielęgniarska nad dziećmi i młodzieżą w środowisku nauczania.”
  9. Przyjęcie informacji na temat inwestycji realizowanych w roku 2018 oraz planowanych do realizacji w 2019 roku.
  10. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  11. Wolne wnioski i oświadczenia radnych.