Zapraszamy do udziału w XLIII sesji Rady Powiatu Płońskiego

Zapraszamy do udziału w XLIII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 28 grudnia 2017 roku (czwartek) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325)

Ilustracja do artykułu Sesja miniaturka.jpg

Zapraszamy do udziału w XLIII sesji Rady Powiatu Płońskiego, która odbędzie się dnia 28 grudnia 2017 roku (czwartek) o godz. 1400 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro, sala 325), z proponowanym porządkiem obrad:

3. Przyjęcie protokołu z XLII sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Informacja Starosty o międzysesyjnej działalności Zarządu Powiatu.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które zostaną przeznaczone środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane Powiatowi Płońskiemu zgodnie z algorytmem na 2017 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Miasto Płońsk zadań w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wynajem garażu położonego w Płońsku przy ul. Płockiej.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Płońskiego do roku 2023”.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających w roku 2018.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie planu pracy Rady Powiatu Płońskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie planów pracy stałych komisji Rady Powiatu Płońskiego.
  13. Przyjęcie informacji SPZZOZ w Płońsku na temat propozycji wartości finansowania świadczeń na rok 2018.
  14. Przyjęcie informacji na temat inwestycji realizowanych w roku 2017 oraz planowanych do realizacji w 2018 roku.
  15. Przyjęcie sprawozdania z realizacji „Programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego dla Powiatu Płońskiego na lata 2016-2020” w latach 2016-2017.
  16. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych.
  17. Wolne wnioski i oświadczenia radnych.