Zapraszamy na wystawę podsumowujacą projekt: ,,Co to znaczy być obywatelem?" w Starostwie

Ilustracja do artykułu 72251605_2401594646749993_5055999242737287168_n.jpg

Finałową wystawę prac uczestników polsko-ukraińskiego projektu „Co znaczy być obywatelem?” realizowanego w I L.O w Płońsku można od dziś zobaczyć na parterze i pierwszym piętrze Starostwa.

Wystawa to rezultat wspólnej pracy polskich uczniów i ukraińskich studentów. Uczestnicy projektu inspirację do wykonania prac metodą Photo Voice czerpali podczas działań projektu: spaceru badawczego po Płońsku, wizyty w Senacie RP, na UW w muzeum POLIN i muzeum Życia w PRL.

Wykonane prace to odpowiedź młodych ludzi – młodych Europejczyków na pytanie w jaki sposób definiują pojęcie aktywnego obywatelstwa.

Projekt finansowany był ze środków Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży z dotacji MEN.

Zapraszamy do oglądania wystawy.