Zmiana organizacji ruchu na ul. Płockiej

Rozpoczynamy przebudowę drogi powiatowej nr 3076W ul. Płockiej w Płońsku.

Ilustracja do artykułu IMG_8556.JPG

Rozpoczynamy przebudowę drogi powiatowej nr 3076W ul. Płockiej w Płońsku. Na odcinku od ul. Mazowieckiej do drogi krajowej nr 10 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu od dnia 10 sierpnia 2017 roku do zakończenia robót budowlanych.

Na odcinku od ul. Mazowieckiej do drogi krajowej nr 10 ul. Płocka zostanie zamknięta na czas realizacji robót.  Objazd zostanie oznakowany zgodnie z schematami przedstawionymi na planach sytuacyjnych. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył dojazdu do posesji przy ul. Płockiej nr 110 - 167, ul. Gruszowej, Orzechowej, Brzoskwiniowej, Czereśniowej, Sadowej. Jedynie od ul. Płockiej zamknięte zostanie włączenie do ul.Piaskowej poprzez wygrodzenie zaporami i znakiem, gdyż droga gmina ul.Piaskowa posiada dojazd z innego kierunku.

Na zamkniętym odcinku ul.Płockiej będą obowiązywać kolejne etapy czasowej organizacji ruchu wprowadzane zgodnie z realizacją kolejnych etapów robót budowlanych.

Pierwszy etap obowiązywania czasowej organizacji ruch w ramach zamkniętego odcinka został przedstawiony: www.powiat-plonski.pl/pl/aktualnosci/zmiana-organizacji-ruchu-na-ul-plockiej.html

Za utrudnienia przepraszamy.

Powrót na początek strony