Zmiany w udzielaniu nieodpłatnych porad obywatelskich w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Nowym Mieście

W związku z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii związanym z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 (rozporządzenie Ministra Zdrowia z 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii – Dz. U. z 2020 r. poz. 491 ze zm.), oraz pogarszającą się sytuacją epidemiczną na terenie Gminy Nowe Miasto i koniecznością przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa, Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje, o konieczności podjęcia działań, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa wykonawcom i osobom korzystającym z nieodpłatnych porad obywatelskich.

Grafika przedstawiająca młotek sędziowski na środku pola z napisem nad zmiany w udzielaniu nieodpłatnych porad obywatelskich w Nowym Mieście
W związku z powyższym osobiste świadczenie nieodpłatnych porad obywatelskich w Punkcie Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego zlokalizowanym w siedzibie Urzędu Gminy w Nowym Mieście przy ul. Aptecznej 8, zostaje zawieszone od dnia 19 października 2020 r. do dnia 23 października 2020 r.
W tym okresie poradnictwo obywatelskie udzielane będzie za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość (telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej) po wcześniejszej rejestracji wizyty pod nr telefonu (23) 663 24 28.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (23) 663 24 28.