Nie masz planów na Dzień Dziecka? Przyjdź 3 czerwca na Rodzinny Piknik

Powiat Płoński i Radio Płońsk 93,6 FM zapraszają!

zdjęcia w tle.png

Dla najmłodszych: 1000 lodów, dmuchańce, animatorzy, bańki mydlane, żywe postacie z bajek, gry, zabawy i konkursy, spotkanie ze zwierzolubami, pokaz motocykli (razem wybierzemy najładniejszy).

Pokazy służb mundurowych - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Płońsku, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku, 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej w Ciechanowie.

Dla szukających emocji w rozgrywkach piłkarskich - plenerowe studio LCS.

W programie imprezy również:

13:00 bieg przedszkolaka (rodzinny) na dystansie 100 m,

13:15 bieg dla dzieci z klas 1-3 na dystansie 200 m,

13:30 bieg dla dzieci z klas 4-6 na dystansie 300 m,

13:45 bieg dla dzieci z klas 7-8 na dystansie 500 m,

14:00 urodziny Radia Płońsk,

15:00 bieg o Puchar Starosty Płońskiego (od 16 lat).

Udział w biegu przedszkolaka (rodzinnym) jest bezpłatny. Pozostałe biegi dla dzieci - 5 zł. Udział w biegu o Puchar Starosty Płońskiego jest odpłatny w kwocie 30 zł. Wpłaty można dokonać elektronicznie lub na miejscu w dniu biegu w biurze zawodów.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz: https://elektronicznezapisy.pl/event/8313.html

Każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy medal, wodę oraz posiłek regeneracyjny od Hotel Martex. Dodatkowo dla zwycięzców biegu o Puchar Starosty Płońskiego w kategoriach kobiet i mężczyzn, przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Widzimy się w sobotę 3 czerwca o godz. 11:00 na terenie MODR Oddział Poświętne w Płońsku.