Lista aktualności

 • Ilustracja do artykułu Wolontariusz Powiatu obraz_01.jpg

  Konkurs "Wolontariusz Powiatu Płońskiego Roku 2018"

  Starosta Płoński zaprasza do udziału w konkursie o tytuł "Wolontariusza Powiatu Płońskiego roku 2018”.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu logo PUP 1_01.jpg

  Nabór wniosków dot. aktywizacji osób w wieku 30 lat i więcej

  Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku ogłasza nabór wniosków na organizację staży, prac interwencyjnych, szkoleń, przyznawania jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia stanowiska pracy w związku z realizacją projektu pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie płońskim (III) w ramach RPO WM

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu indeks.jpg

  Spotkania informacyjne dla rolników

  Kierownik PT KRUS w Płońsku uprzejmie informuje, iż odbędą się spotkania informacyjne przybliżające rolnikom tematykę zawierania umów o pomoc przy zbiorach z pomocnikami - "cudzoziemcami" oraz zakresie zawierania tych umów w kontekście ustawy o ubezpieczeniu społecznemu rolników.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu logo PUP 1_01.jpg

  Centrum Aktywizacji Zawodowej zaprasza do składania wniosków

  Centrum Aktywizacji Zawodowej zaprasza do składania wniosków w ramach projektu pn. Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie płońskim (III) realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu ulotka OZE a_Warszawa.jpg

  Szkolenie dla rolników

  28 lutego Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza wszystkich rolników, mieszkańców wsi oraz przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej na bezpłatne szkolenie poświęcone zagadnieniom związanym z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, które odbędzie się w Centrum Edukacyjno - Konferencyjnym Poświętne, ul. H. Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC_0213.JPG

  PUP zaprasza do udziału w projekcie

  Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku zaprasza do udziału w projekcie pn. Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie płońskim.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu szkolenie2.jpg

  Szkolenie dla organizacji pozarządowych

  22 lutego Starosta Płoński oraz Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) w Ciechanowie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych z powiatu płońskiego na bezpłatne szkolenie „Sprawozdawczość i ochrona danych osobowych (RODO) w organizacji pozarządowej”. Szkolenie odbędzie się w godz. 13.00-17.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 w Sali konferencyjnej nr 325.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu NGO konkurs ofert miniat._01.jpg

  Starostwo ogłasza kolejne konkursy na sport i kulturę

  Na drugi konkurs ogłoszony przez Zarząd Powiatu Płońskiego z zakresu kultury fizycznej w 2019r., organizacje pozarządowe mogą składać oferty do 7 marca, natomiast na konkurs z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego do 15 marca.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu praca sezonowa.jpg

  Ogłoszenie PUP w Płońsku

  Warunki uzyskania wpisu wielosezonowego - dot. zatrudniania obywateli wybranych państw (Armenia, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Rosja, Ukraina)

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu DSC_0306.JPG

  Zmiana godzin pracy Punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Płońsku

  Starostwo Powiatowe w Płońsku informuje o zmianie godzin pracy Punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Płońsku.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony