"Aktywnie, zdrowo i z głową z PŁOŃSZCZANKAMI"

Zapraszamy do zapisów na wydarzenia!

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska oraz Marta Michalak trzymają plakaty promocyjne.

W najbliższy weekend wszystkie chętne kobiety zapraszamy na inicjatywy zorganizowane przez PŁOŃSZCZANKI-sekcja La 4Koła PTS Płońsk z dofinansowaniem Powiatu Płońskiego. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny, jednak obowiązują zapisy na adres e-mailowy ptsplonsk@gmail.com z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

22 października br. godz. 16:00 w Klubokawiarni Poziom Wyżej, ul. Warszawska 3/5 w Płońsku odbędzie się spotkanie z Amazonkami z Fundacji Kochasz Dopilnuj. Wyjątkowe kobiety opowiedzą o wielu ważnych sprawach dotyczących profilaktyki raka piersi, odbędzie się również instruktaż samobadania piersi.

23 października br. godz. 11:00 w FIS Studio, ul. M. Kopernika 5 w Płońsku odbędą się dwa treningi.

W kolejny weekend 30 października br. godz. 15:00 w Klubokawiarni Poziom Wyżej, ul. Warszawska 3/5 w Płońsku odbędą się warsztaty z trenerką mentalną, psychologiem sportu – Moniką Snopkowską.

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 r.