Federacja Mazowia, Powiat Płoński oraz Federacja Rosa zapraszają przedstawicieli NGO i JST na XIX Mazowieckie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 8–9 września 2023 w Warszawie!

Zapraszamy do zapisów! Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 3 września 2023 r

grafika MFIP.jpg

Podczas Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych odbędą się panele dyskusyjne oraz warsztaty w formie open space. Na to wydarzenie zostały również przygotowane poradniki dotyczące współpracy z NGO dedykowane dla urzędników i urzędniczek, a także dla samorządowców! Publikacje będą dystrybuowane bezpłatnie!

Do udziału w Mazowieckim Forum Inicjatyw Pozarządowych (MFIP) zapraszamy fundacje, stowarzyszenia, ochotnicze straże pożarne, koła gospodyń wiejskich, kluby sportowe czy spółdzielnie socjalne z Mazowsza. MFIP to okazja do sieciowania, inspiracji, zdobywania wiedzy i nowych kontaktów. W tym roku zapraszamy także urzędników i urzędniczki współpracujących z organizacjami pozarządowymi w urzędach miast, gmin i starostwach powiatowych, pełnomocników i pełnomocniczki ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, a także samorządowców – wójtów, burmistrzów, starostów powiatowych, a także ich zastępców oraz sekretarzy i radnych! Będziemy wspólnie rozmawiać o tym, w jaki sposób obustronnie możemy wspierać rozwijać współpracę na linii NGO i JST. Wszystko po to, by tworzyć koalicję na rzecz dialogu NGO i JST!

Wydarzenie odbywa się w Centrum Kreatywności Targowa (ul. Targowa 56, Warszawa – w miejscu dostępnym dla osób mających problemy z poruszaniem się. W przypadku innych potrzeb związanych z uczestnictwem (np. pętla indukcyjna, tłumacz migowy), prosimy o kontakt mazowia@mazowia.org.pl.

Udział w MFIP jest bezpłatny!

Zapraszamy do zapisów pod linkiem: https://forms.gle/eHySMhPUP34MSb5f8

Termin zgłoszeń upływa w niedzielę 3 września 2023 r.

Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli lista uczestniczek i uczestników wypełni się szybciej, będziemy zmuszeni zamknąć zapisy we wcześniejszym terminie.

Projekt realizowany z dotacji programu Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy finansowanego z Funduszy EOG.

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Płońsku / Powiat Płoński oraz Federacja Rosa

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło ngo.pl

Powrót na początek strony