I Memoriał im. Krzysztofa Grabowskiego w tenisie stołowym za nami

25 października w Siedlinie odbył się I Memoriał im. Krzysztofa Grabowskiego w tenisie stołowym szkół podstawowych z powiatu płońskiego dziewcząt i chłopców.

I Memoriał imienia Krzysztofa Grabowskiego.

W memoriale, który odbył się w Siedlinie wzięło udział blisko 60 chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych z powiatu płońskiego, którzy rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych:

dziewcząt - rocznik 2010 i młodsze, kategoria starsza rocznik 2008 / 2009 oraz chłopców w kategorii rocznik 2010 i młodsi, kategoria starsza rocznik 2008 / 2009.

Powiat Płoński reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Dariusz Żelasko, który wręczył nagrody dla zwycięzców.

Organizatorem wydarzenia był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Płońsku.

I Memoriał im. Krzysztofa Grabowskiego w tenisie stołowym szkół podstawowych z powiatu płońskiego dziewcząt i chłopców zorganizowano, aby upamiętnić wieloletniego sekretarza PSZS oraz nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Siedlinie. Krzysztof Grabowski zmarł w styczniu 2022 roku w wieku 63 lat. Organizował zawody sportowe dla dzieci i młodzieży, szczególnie w takich dyscyplinach jak lekkoatletyka i tenis stołowy.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków powiatu płońskiego, w ramach otwartego konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 r.