Kłopoty z systemem CEPiK

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku uprzejmie informuje, że z przyczyn od nas niezależnych, tj. w związku z wdrożeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji nowego systemu CEPiK 2.0, obsługa interesantów w sprawach związanych z rejestracją pojazdów, wymianą dowodów rejestracyjnych, wyrejestrowaniem itp. jest bardzo utrudniona

Ilustracja do artykułu CEPiK.jpg

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Płońsku uprzej­mie informuje, że z przyczyn od nas niezależnych, tj. w związ­ku z wdrożeniem przez Ministerstwo Cyfryzacji nowego systemu CEPiK 2.0, obsługa interesantów w spra­wach związanych z rejestracją pojazdów, wymianą dowodów rejestracyj­nych, wyrejestrowaniem itp. jest bardzo utrudniona.

W związku z powyższym może się zdarzyć, że po złożeniu dokumentów Państwa sprawa nie będzie mogła być załatwiona.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Informacji dotyczących działania systemu CEPiK 2.0 udzielamy pod nr tel. (23) 663 24 01.