Kolejne umowy w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku podpisane

Starosta Płoński Elżbieta Wiśniewska oraz Wicestarosta Krzysztof Wrzesiński podpisali kolejne umowy z przedstawicielami organizacji pozarządowych w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.

Starosta i Wicestarosta podpisują umowy z przedstawicielami organizacji pozarządowych

Ludowy Zespół Sportowy Sona Nowe Miasto otrzymał dofinansowanie w wysokości 2 000,00 zł na zadanie pt. "Dart CUP Nowe Miasto 22". Z ramienia organizacji umowę podpisali Pan Krzysztof Kowalczyk i Pan Konrad Wiktorowicz.

Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk otrzymała dofinansowanie w wysokości 4 000,00 zł na realizację zadania pt. „Obóz wędrowno-rekreacyjny promocją zdrowego trybu życia dzieci, młodzieży i dorosłych ”. Przedstawicielem organizacji, który podpisał umowę był Pan Sebastian Milewski.

Gminny Klub Sportowy Naruszewo otrzymał dofinansowanie w wysokości 2 000,00 zł na dofinansowanie realizacji zadania pt. "Uczestnictwo w rywalizacji sportowej poprzez rozgrywki ligowe piłki nożnej młodzieży i dorosłych z Powiatu Płońskiego". Z ramienia klubu umowę podpisał Pan Maciej Gołaszewski.

Ochotnicza Straż Pożarna w Kownatach otrzymała dofinansowanie w wysokości 4 000,00 zł na realizację zadania pt. "III Bieg Konstytucji".

Płońska Akademia Futbolu otrzymała dofinansowanie w wysokości 8 000,00 zł na realizację zadania "Piłka nożna w powiecie płońskim z PAF". Ze strony klubu umowę podpisali Pan Tomasz Rembecki oraz Pan Szymon Pająk.