Komputery, laptopy, projektor, drukarki, tablica multimedialna – kolejna nasza szkoła zostanie wyposażona w sprzęt informatyczny

Sprzęt Informatyczny dla ZS w RAciążu.png

Powiat Płoński ponownie zostanie Partnerem Województwa Mazowieckiego przy realizacji projektu pt. "Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego".

Tym razem wyposażenie trafi do Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Raciążu. W ramach programu do szkoły dostarczony zostanie niezbędny do realizacji zajęć sprzęt (komputery stacjonarne, laptopy, projektor, drukarki, tablica multimedialna), oprogramowanie i pomoce dydaktyczne.

Jest to już kolejna nasza placówka oświatowa objęta programem. Wcześniej, których Powiat doposażyliśmy I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Leona Rutkowskiego w Płońsku.