Konferencja podsumowująca powiatowe ćwiczenia obronne

W środę 19 października odbyła się konferencja w ramach ćwiczeń obronnych pk. "Październik".

Konferencja dotycząca działań obronnych w powiecie.

Celem spotkania było zaprezentowanie wypracowanych rozwiązań i scenariuszy na wypadek działań interwencyjnych na terenach miast i gmin powiatu płońskiego oraz wymiana doświadczeń i koordynacja w zakresie współdziałania służb ratunkowych.
Organizatorem konferencji było Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Płońsku. Gości przywitała Elżbieta Wiśniewska Starosta Powiatu Płońskiego i podziękowała zebranym za przybycie i współpracę zarówno podczas dwudniowych ćwiczeń obronnych w Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu powiatu płońskiego i epizodu praktycznego przy akwenie ,,Rutki" jak i bieżącą współpracę między samorządami jednostkami i służbami.