Konkurs "Wolontariusz Powiatu Płońskiego Roku 2017"

Starosta Płoński zaprasza do udziału w konkursie o tytuł "Wolontariusza Powiatu Płońskiego roku 2017”.

Ilustracja do artykułu ikonka do Wolontariusza.png

Do dnia 8 stycznia 2018r. organizacje mogą  zgłaszać wolontariuszy i organizacje pozarządowe do konkursu „Wolontariusz Powiatu Płońskiego roku 2017”. Poprzez  przyznanie tego tytułu Starosta chce uhonorować tych, którzy bezinteresownie, z życzliwością i zaangażowaniem działają na rzecz mieszkańców Powiatu Płońskieg w różnych dziedzinach życia: kultura, sport, pomoc społeczna, promocja zdrowia, ekologia, turystyka, działania na rzecz osób niepełnosprawnych, itp.
Do tytułu można zgłaszać osoby indywidualne – wolontariuszy i organizacje pozarządowe. Termin składania wniosków konkursowych upływa z dniem 8 stycznia 2018r.

Wnioski i regulamin można pobrać ze strony www.powiat-plonski.pl lub odebrać osobiście w Wydziale Ogólno-Administracyjnym i Promocji  starostwa ul. Płocka 39, p. 313 (II piętro).