Konsultacje dot. projektu Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z Organizacjami pozarządowymi

OGŁOSZENIE o konsultacjach dot. projektu Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z Organizacjami pozarządowymi.

Grafika informująca o konsultacjach.

OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu Płońskiego

zaprasza

organizacje pozarządowe z terenu powiatu płońskiego

do konsultacji dot. projektu Programu Współpracy Powiatu Płońskiego z Organizacjami pozarządowymi na 2023 rok.

Projekt programu jest dostępny na stronie internetowej powiatu: w zakładce organizacje pozarządowe, wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w Starostwie oraz umieszczony w BIP-ie Powiatu w zakładkach: Organizacje pozarządowe i Konsultacje społeczne. Zostanie również  przesłany w formie elektronicznej podmiotom, które udostępniły swój adres poczty elektronicznej.

Termin konsultacji:

26 października 2022 – 16 listopada 2022 roku

Zasięg terytorialny konsultacji: Powiat Płoński

Forma konsultacji:

Otwarte spotkanie z przedstawicielami

organizacji pozarządowych, które odbędą się:

3 listopada 2022 o godz. 17.00

i 14 listopada 2022 o godz. 16.00

w Starostwie Powiatowym w Płońsku, ul. Płocka 39,

II piętro - sala konferencyjna – p. 325.

Na otwartych spotkaniach przedstawiciele organizacji pozarządowych będą mogły wyrazić swoją opinię na temat ww. projektu programu na rok 2023 oraz przedstawić ocenę odnośnie realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi  w 2022 roku.

W trakcie trwania konsultacji istnieje możliwość zgłaszania swoich uwag i propozycji na adres e-mail: promocja@powiat-plonski.pl