Konsultacje społeczne dot. projektu programu współpracy Powiatu Płońskiego z organizacjami pozarządowymi na 2021rok

Plakat dotyczący konsultacji społecznych NGO.jpg

Projekt programu jest dostępny:

- na stronie internetowej powiatu: w zakładce organizacje pozarządowe,
- wywieszony jest na tablicy ogłoszeń w Starostwie
- umieszczony w BIP-ie Powiatu w zakładkach: Organizacje pozarządowe i Konsultacje społeczne.

Projekt programu zostanie również przesłany w formie elektronicznej podmiotom, które udostępniły swój adres poczty elektronicznej.

Termin konsultacji: 28 września 2020 – 19 października 2020 roku

Zasięg terytorialny konsultacji: Powiat Płoński

Forma konsultacji:
Spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych odbędą się:
8 października 2020 roku o godz. 17.30 i 13 października 2020 roku o godz.17.30 w Starostwie Powiatowym w Płońsku, ul. Płocka 39, II piętro - sala konferencyjna p.325.

Na otwartym spotkaniu organizacje pozarządowe będą mogły przedstawić swoją opinię na temat ww. programu na rok 2021 oraz wyrazić opinię odnośnie realizacji programu współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2020 roku.

Gośćmi podczas spotkań będą przedstawiciele Federacji Mazowia oraz Mazowieckiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – MOWES, którzy zaprezentują organizacjom pozarządowym możliwości i korzyści, wynikające z podjęcia bliższej współpracy.

Prosimy o zapisy telefoniczne na spotkanie konsultacyjne pod numerem telefonu 728 800 399.

Prosimy o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego i zabranie ze sobą na spotkanie maseczek lub przyłbic ochronnych.

W trakcie trwania konsultacji istnieje możliwość zgłaszanie swoich uwag i propozycji na adres e-mail: kornarowicz@powiat-plonski.pl