Kwartet Biegowy „Cztery Pory Roku 2022”

Stowarzyszenie Płońscy Patrioci w dniu 23.10.2022 r. w Jońcu zrealizowało jesienny bieg.

Na zdjęciu Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Jerzy Bluszcz, Radne Rady Powiatu Płońskiego Marianna Chybała i Jadwiga Czerniakowska, Wójt Gminy Joniec Marek Czerniakowski oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Płońscy Patrioci w trakcie wydarzenia.

W programie imprezy był bieg główny oraz marsz nordic walking na dystansie 5 km, a dla najmłodszych Fundacja Gwiazdka prowadziła warsztaty akustyczne, fizyczno-chemiczne i fizyczne. Każdy uczestnik dostał zasłużony medal, który był ostatnim elementem pasującej układanki, a zebrane środki pieniężne z wpisowego w kwocie 4332 zł zostaną przekazane na leczenie 3-letniego Oskara!

Powiat Płoński reprezentowali Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Płońskiego Jerzy Bluszcz, Radne Rady Powiatu Płońskiego Marianna Chybała i Jadwiga Czerniakowska.

Zadanie dofinansowanie m. in. ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną i ochronę zdrowia w 2022r.