Łańcuch serc wolnych od uzależnień i przemocy

1 czerwca na ulicach Płońska odbyła się akcja profilaktyczna ph. „Łańcuch serc wolnych od uzależnień i przemocy”. Organizatorami akcji byli: Starostwo Powiatowe w Płońsku, Urząd Miasta w Płońsku oraz Komenda Powiatowa Policji w Płońsku.

Ilustracja do artykułu IMG_8112.JPG

W happeningu uczestniczyła młodzież szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów i szkół podstawowych z terenu Płońska.

O g. 8.30 we wszystkich szkołach pogadanki profilaktyczne dot. problematyki uzależnień i przemocy przeprowadzili  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. O godz. 9.00 młodzież ze wszystkich szkół w ramach protestu przeciwko uzależnieniom i przemocy wyszła na chodniki przy szkołach z plakatami i transparentami.