LIX Sesja Rady Powiatu Płońskiego

Dnia 23 listopada (środa) o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Płońsku przy ul. Płockiej 39 (II piętro pok. nr 325) odbędzie się LIX Sesja Rady Powiatu Płońskiego.

Sesja Rady Powiatu Płońskiego.

Sesja Rady Powiatu Płońskiego zostanie przeprowadzona w programie e-Sesja.P

Porządek obrad przedstawia się następująco:

2. Przyjęcie protokołów z LVII i LVIII sesji Rady Powiatu Płońskiego.
  4. Sprawozdanie Przewodniczącego Zarządu Powiatu z działalności Zarządu w okresie między sesjami Rady Powiatu.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na kontynuację przez Powiat Płoński członkostwa w stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania – Przyjazne Mazowsze w okresie realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich planowanego na lata 2021-2027.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skarg Pani E. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi Pani E. B. na Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Płońsku.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Miasto Płońsk zadań w zakresie prowadzenia powiatowej biblioteki publicznej.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia szczegółowych zasad i trybu przyznawania oraz wysokości nagród dla osób fizycznych za osiągnięte wyniki sportowe oraz dla trenerów prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wspólnej obsługi szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Płoński.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Opiekuna Młodzieżowej Rady Powiatu Płońskiego.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wysokości opłat na rok 2023 za usunięcie pojazdu z drogi i jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie statków lub innych obiektów pływających w roku 2023.
  14. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań, na które zostaną przeznaczone środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane Powiatowi Płońskiemu zgodnie z algorytmem na 2022 rok.
  15. Przyjęcie informacji o opiece lekarskiej i pielęgniarskiej nad dziećmi i młodzieżą w środowisku nauczania.
  16. Przyjęcie informacji na temat inwestycji realizowanych w roku 2022 oraz planowanych do realizacji w 2023 roku.